-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту в Раківській ЗОШ I-II ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області
Тендер Prozorro UA-2019-10-21-003962-b
Завершена
2 853 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 265.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 265.00 UAH
Номер:
affe52c0d20a4836b56da9ef0638500a
Внутрішній номер закупівлі:
3912716
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-21-003962-b
Замовник:
Вільховецька сільльська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Вільхівці, вул. Центральна (Леніна), 118
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Цірик +380973913346 vilhivci1986@ukr.net http://vilhovecka.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 853 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 265.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 265.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2019 21:14 - 01.11.2019 22:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2019 21:14 - 11.11.2019 22:00
Аукціон:
12.11.2019 11:56 - 12.11.2019 12:17
Період кваліфікації:
12.11.2019 12:17 - 19.11.2019 12:21
Період завантаження договору:
12.11.2019 12:17 - 02.12.2019 12:17
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- ОписЗамовник може надавати підряднику аванс в розмірі не більше 30 % вартості річного обсягу робіт (на придбання матеріалів, обладнання та устаткування) на термін до 3 місяців, але не пізніше завершення бюджетного року, у разі наявності коштів на рахунку Замовника у порядку, передбаченому Постановами Кабінету Міністрів України від 27.12.01р. № 1764 “Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва” та від 23.04.14 № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник проводить оплату виконаних Підрядником робіт за їх поетапним завершенням згідно з календарним планом, але не пізніше п’яти банківських днів після прийняття обсягу виконаних робіт (підписання «Акту приймання виконаних будівельних робіт» за формою КБ-2в та «Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат» за формою КБ-3)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту в Раківській ЗОШ I-II ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області» (Джерело фінансування закупівлі: бюджетні кошти)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМЕТА"
Оскарження: 12.11.2019 12:17 - 30.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03062450
-
Контактна особа:
Жупанин Руслан Андреевич +380677988198 zupanin@gmail.com
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська, с. Ганичі, Народна,122
Оскарження: 12.11.2019 12:17 - 30.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 827 454.39 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 795 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2019 12:21
Документи
45
Скарги
0
ТОВ "КІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20435160
-
Контактна особа:
Денис Каганець +380967426545 kik27@ukr.net
-
Адреса:
90531, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, селище міського типу Дубове, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 2, квартира 5
Початкова пропозиція
2 795 301.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 795 301.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
b1881f48772c4822b0e094b9561beb01
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-21-003962-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМЕТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03062450
-
Контактна особа:
Жупанин Руслан Андреевич +380677988198 zupanin@gmail.com
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська, с. Ганичі, Народна,122
Номер договору:
153
Сума договору:
2 795 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 329 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2019 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
03.12.2019 10:16
Статус:
Виконаний