-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля марки ДГ
Тендер Prozorro UA-2019-10-21-000984-b
Торги відмінено
3 544 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 720.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 720.50 UAH
Номер:
1724546010d248c9a9b023c2d9350e85
Внутрішній номер закупівлі:
3908642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-21-000984-b
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832960
-
Адреса:
84406, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності, буд.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Зеленський +380626141771 limangoroo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 544 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 720.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
106 000.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2019 11:10 - 28.10.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2019 11:10 - 07.11.2019 16:00
Аукціон:
з 08.11.2019 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки ДГ (кошти місцевого бюджету)
Кількість
854 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84400, Україна, Донецька область, м. Лиман та район, ДНЗ, НВК, ЗОШ управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради
На карті
Інформація про скасування
Номер:
53446a057e5948c38a16346a1f748c89
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
06.11.2019 08:59
Статус:
Виконано