-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі (одномісна парта та стілець)
Тендер Prozorro UA-2019-10-16-004095-b
Торги відмінено
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Номер:
26a00d85946d4525b8f9738a261291f2
Внутрішній номер закупівлі:
3895707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-16-004095-b
Замовник:
КЗ Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Саратської районної ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25814494
-
Адреса:
68250, Україна, Одеська область, Новоселівка, Одеська обл., Саратський район, с. Новоселівка, вул. Шкільна 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крецу Олена Анатоліївна +380963152973 saratanovoselovka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
250.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2019 19:41 - 21.10.2019 20:46
Період прийому пропозицій:
16.10.2019 19:41 - 31.10.2019 19:46
Аукціон:
01.11.2019 12:39 - 01.11.2019 13:42
Період кваліфікації:
з 01.11.2019 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі
Кількість
28 комплект
Період постачання
до 30.11.2019
Інформація про скасування
Номер:
69fca89cfb674148a50592fc368fa8e1
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби у закупівлі товару.
Дата опублікування:
28.11.2019 16:45
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КИЇВСЬКЕ ДОСЛІДНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНТАКТ" УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ
Оскарження: 26.11.2019 15:29 - 07.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03972620
-
Контактна особа:
Володимир Матушко +380679839193 kv_kontakt@ukr.net
-
Адреса:
04074, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛ.ШАХТАРСЬКА, будинок 9
Оскарження: 26.11.2019 15:29 - 07.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
33 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 868.00 UAH з ПДВ
Документи
64
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯ ТСО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32316677
-
Контактна особа:
Тельбух Анатолій Михайлович +380671113223 sales.265@tso.com.ua https://tso.com.ua/
-
Адреса:
61140, Україна, Харківська область, Харків, пр. Гагаріна, 98, корпус 1, оф. 202
Початкова пропозиція
34 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 896.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
3
Скарги
0
ФОП Сулакова Марія Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2455109380
-
Контактна особа:
Сулакова Марія Федорівна +380671537818 Sulakovamf@gmail.com
-
Адреса:
68251, Україна, Одеська область, Зоря, вул. Першотравнева, 47
Початкова пропозиція
41 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
20
Скарги
0
ТОВ УТП ГРУП
×
-
Код ЄДРПОУ:
42769125
-
Контактна особа:
Лейко Михайло Миколайович +380504010703 tender.utpgroup@gmail.com https://utp.group
-
Адреса:
61019, Україна, Харківська область, Харьков, Україна, Харківська область, місто Харків, Новобаварський район проспект Ново-Баварський буди
Початкова пропозиція
33 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 110.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "СМФ "ПРЕСТИЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42999483
-
Контактна особа:
ТОВ Світловодська меблева фабрика Престиж +380676300452 fabrika-prestige@ukr.net
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, місто Світловодськ, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 22
Початкова пропозиція
39 984.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
49
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Андрій +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, Київ, Півнично-Сирецька,3
Початкова пропозиція
34 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 986.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
17
Скарги
0
ПрАТ "Імпульс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14272771
-
Контактна особа:
Сергій Степанович Повзун +380503381103 impuls_powsun@rambler.ru
-
Адреса:
58008, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул Коростишівська,8Б
Початкова пропозиція
35 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 050-188-67-30 od.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Берковецька, 6-К
Початкова пропозиція
35 990.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 990.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "ВКФ "ВВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14236166
-
Контактна особа:
Наталія Глемезда +380633613196 tender.cn@vv.ua
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, буд.18
Початкова пропозиція
48 552.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 552.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
29
Скарги
0