-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2019-10-15-002901-b
Завершена
208 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 080.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 080.00 UAH
Номер:
d5d13a30648b4d44861823cfc5c92392
Внутрішній номер закупівлі:
3889653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-15-002901-b
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34929741
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, Богдана Хмельницького, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Некрилова Надія Анатоліївна 380487051808 finansi2@od.minjust.gov.ua http://just.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 080.00 UAH
Період уточнення:
15.10.2019 17:13 - 21.10.2019 01:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2019 17:13 - 31.10.2019 00:00
Аукціон:
31.10.2019 12:44 - 31.10.2019 13:05
Період кваліфікації:
31.10.2019 13:05 - 05.11.2019 14:13
Період завантаження договору:
31.10.2019 13:05 - 20.11.2019 13:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
6500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 31.10.2019 13:05 - 16.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Ганна Тоноян +380677179624 gtonoian@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 31.10.2019 13:05 - 16.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
169 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 570.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2019 14:13
Документи
76
Скарги
0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Єфремова 84 квартира 1Б
Початкова пропозиція
170 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
108
Скарги
0
Контракти
Номер:
d041634e4ad94bdcbaa571ceb71a54b1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-15-002901-b-b1
Постачальник:
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Ганна Тоноян +380677179624 gtonoian@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Номер договору:
41ПТ-16208/19
Сума договору:
167 570.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
139 641.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.11.2019 11:00
Статус:
Виконаний