-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського району Одеської області»
Тендер Prozorro UA-2019-10-11-000687-a
Торги не відбулися
4 016 802.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 168.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 168.00 UAH
Номер:
a8f592432f904a648e2209005ecdf13f
Внутрішній номер закупівлі:
3885084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-11-000687-a
Замовник:
Усатівська сільська рада, Біляївського району, Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04377888
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., с. Усатове, Одеська область, Біляївський район, село Усатове, провулок Радянський, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Григор'єва Олена +380482308001 usatovo@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 016 802.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 168.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2019 17:55 - 18.10.2019 01:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2019 17:55 - 28.10.2019 00:00
Аукціон:
28.10.2019 12:49 - 28.10.2019 13:10
Період кваліфікації:
28.10.2019 13:10 - 04.11.2019 16:02
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- ОписПередплата (аванс) 30% від ціни договору протягом 45 календарних днів з підписання договору. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях45 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник проводить повну оплату виконаних робіт шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Підрядника протягом 90 днів після підписання актів виконаних робіт. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Будівництво системи відеоспостереження в с. Усатове Біляївського району Одеської області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОХОРОНА-КОМПЛЕКС-ОДЕСА"
Оскарження: 28.10.2019 13:10 - 15.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30127070
-
Контактна особа:
Сергей Коршук +380966956096 ohrana.oko@gmail.com
-
Адреса:
65074, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ В. ТЕРЕШКОВОЇ, будинок 26, корпус А
Оскарження: 28.10.2019 13:10 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 902 489.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 400 001.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.11.2019 16:01
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "РЕКУРСІЯ"
Оскарження: 04.11.2019 16:01 - 15.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37164281
-
Контактна особа:
Ганна Малахова +380689559275 rekursiy@ukr.net
-
Адреса:
03134, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ БУЛГАКОВА, будинок 6, квартира 1
Оскарження: 04.11.2019 16:01 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 496 400.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 416 064.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.11.2019 16:02
Документи
51
Скарги
0