• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Паливна пелета

Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету

Торги відмінено

985 534.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 855.34 UAH
Номер: 5cd7f4d189e8474ba42ceb72ac289792
Внутрішній номер закупівлі: 3884649
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-11-003196-b   
Замовник: Харківський національний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Зайцев Олексій Леонідович +380577398049 mtzvhnuvd@gmail.com http://www.univd.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 985 534.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 855.34 UAH
Період уточнення: 11.10.2019 16:19 - 16.10.2019 16:24
Період прийому пропозицій: 11.10.2019 16:19 - 26.10.2019 16:24
Аукціон: з 28.10.2019 11:58
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна пелета
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 220 тонни
Період постачання до 27.12.2019
Місце постачання 61080, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Льва Ландау, буд. 27 На карті

Інформація про скасування

Номер: 3d9e0d064c2745968e572a0e285b9302
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Замовником не вірно був визначений предмет закупівлі та його технічні характеристики. Тому, відповідно до а. 2 ч. 1 ст. 31 Закону Замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли з питань публічних закупівель.
Дата опублікування: 21.10.2019 17:26
Статус:
Виконано