-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автотехніки)
Тендер Prozorro UA-2019-10-11-000160-c
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-10-02-000104-a , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Запасні частини до автотехніки». Джерело фінансування: кошти підприємства.
Торги не відбулися
384 320.25
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 921.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 921.60 UAH
Номер:
9e7750a51d3a4c58953cc9f472c9e984
Внутрішній номер закупівлі:
3881163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-11-000160-c
Замовник:
ФІЛІЯ "ОПЕРАТОР ГАЗОСХОВИЩ УКРАЇНИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601222
-
Адреса:
01021, Україна, Київська обл., Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1, 3-Й ПОВЕРХ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скрипченко Олена Юріївна (032) 234-93-65 skripchenko-yu@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
384 320.25 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 921.60 UAH
Період уточнення:
11.10.2019 10:44 - 18.10.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2019 10:44 - 28.10.2019 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписНе раніше 35-ти та не пізніше 45-ти календарних. Джерело фінансування: кошти підприємства.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до автотехніки
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1014 штуки
Період постачання
28.11.2019 - 28.02.2020
Запасні частини до автотехніки
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
20 комплект
Період постачання
28.11.2019 - 28.02.2020