-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)
Тендер Prozorro UA-2019-10-10-001802-b
Торги не відбулися
140 380.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 701.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 701.90 UAH
Номер:
cc23af812db440b3ad58a631d23f005c
Внутрішній номер закупівлі:
3876980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-10-001802-b
Замовник:
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
38294628
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Мар'їнський район, м.Курахове, вул. Грушева, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Петраков +380951506060 mnsmarinka2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 380.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
701.90 UAH
Період уточнення:
10.10.2019 13:28 - 18.10.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2019 13:28 - 28.10.2019 13:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільний бензин А-92 (талони) (кошти державного бюджету)
Кількість
1500 літр
Період постачання
15.11.2019 - 15.12.2019
Місце постачання
85612, Україна, Донецька область, місто Курахове, вулиця Грушева, будинок 50
На карті
Дизельне паливо (талони) (кошти державного бюджету)
Кількість
3500 літр
Період постачання
15.11.2019 - 15.12.2019
Місце постачання
85612, Україна, Донецька область, місто Курахове, вулиця Грушева, будинок 50
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МОТТО КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39711536
-
Контактна особа:
Алла Комарова +380668876071 alla.komarova@motto.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київ, м.Київ, БУЛЬВАР МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 1/27, офіс 105
Початкова пропозиція
118 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 020.00 UAH з ПДВ
Документи
39
Скарги
0