-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вакуумний напівпричіп цистерна ВНЦ 6-16 м3 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-10-10-000062-a
джерело фінансування: кошти Державного бюджету України
Торги не відбулися
329 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 32.95 UAH
мін. крок: 0% або 32.95 UAH
Номер:
48dfcdfa016945519f983fa41e4ecde8
Внутрішній номер закупівлі:
3874863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-10-000062-a
Замовник:
Солобковецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04402729
-
Адреса:
32162, Україна, Хмельницька область, Ярмолинецький район село Солобківці, вулиця Грушевського, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боднар Сергій Григорович +380385329367 solobkivtsiotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
329 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
32.95 UAH
Період уточнення:
10.10.2019 09:31 - 17.10.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2019 09:31 - 27.10.2019 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описна підставі рахунків-фактур, видаткових накладних за кошти Державного бюджету України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вакуумний напівпричіп цистерна ВНЦ 6-16 м3 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
32162, Україна, Хмельницька область, вул. М. Грушевського, 2 с. Солобківці,, Ярмолинецького р-ну
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Завод Кобзаренка
×
-
Код ЄДРПОУ:
19344937
-
Контактна особа:
Христенко Євгеній Валерійович +380987182166 nata.moskalenko.ua@gmail.com
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, вул. Русанівська, 17
Початкова пропозиція
329 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 000.00 UAH з ПДВ
Документи
4
Скарги
0