-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку, факсовий папір)
Тендер Prozorro UA-2019-10-09-002340-b
Торги не відбулися
645 138.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 225.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 225.69 UAH
Номер:
77cf01446fbb42b9bd2b23d4b5abc7cb
Внутрішній номер закупівлі:
3873651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-09-002340-b
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43142831
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Європейська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Щербак +380532503548 pl.dfsaho@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
645 138.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 225.69 UAH
Період уточнення:
09.10.2019 16:51 - 14.10.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2019 16:51 - 24.10.2019 18:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір для друку, факсовий папір (кошти державного бюджету)
Кількість
7663 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" +380509266011 CORP@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Початкова пропозиція
570 874.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 874.68 UAH з ПДВ
Документи
4
Скарги
0