-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Тендер Prozorro UA-2016-11-25-000171-c
Торги не відбулися
1 112 265.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 122.65 UAH
мін. крок: 1% або 11 122.65 UAH
Номер:
6e2770a6e2254ec4b1389b5a088b4b41
Внутрішній номер закупівлі:
386964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-25-000171-c
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Цюрупинський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189713
-
Адреса:
75101, Україна, Херсонська область, місто Цюрупинськ, провулок Ракитний, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гринько Олександра Павлівна +380554222368 cyrddi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 112 265.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 122.65 UAH
Період уточнення:
25.11.2016 10:38 - 02.12.2016 10:43
Період прийому пропозицій:
25.11.2016 10:38 - 12.12.2016 10:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
135000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017