• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)

Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)

Торги не відбулися

2 418 182.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 181.82 UAH
Номер: 84b8d072e7224e30b7ec19b6346b4eeb
Внутрішній номер закупівлі: 3868700
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-08-001517-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Лебедева Алла +380574920877 buh.balakleya@dniokh.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 418 182.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 24 181.82 UAH
Період уточнення: 08.10.2019 16:49 - 18.10.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 08.10.2019 16:49 - 28.10.2019 16:00
Аукціон: 29.10.2019 12:00 - 29.10.2019 12:27
Період кваліфікації: 29.10.2019 12:27 - 07.11.2019 18:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мoтoтpaнспopтнi зaсoби для пepeвeзeння 10 i бiльшe oсiб (Шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами)
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.12.2019
Місце постачання 64200, Україна, Харківська обл., Балаклія, Жовтнева,18 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД "ЕТАЛОН АВТО""

Оскарження: 29.10.2019 12:27 - 16.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 149 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 149 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.11.2019 12:19
Документи 23
Скарги 0
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"

Оскарження: 05.11.2019 12:19 - 18.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 399 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 349 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2019 18:14
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "АВТОГРАД-2007"

Оскарження: 07.11.2019 18:14 - 18.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.11.2019 18:21
Документи 48
Скарги 0