• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Засоби навчання

Завершена

675 957.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 160.00 UAH
Номер: 86a4fa3bff4c4303b483f12f4f119fd9
Внутрішній номер закупівлі: 3868628
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-08-002356-b   
Замовник: віділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
Контактна особа: Фацієвич Ольга Василівна +380324151846 o_fatsievych@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 675 957.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.10.2019 16:37 - 13.10.2019 18:30
Період прийому пропозицій: 08.10.2019 16:37 - 23.10.2019 18:30
Аукціон: 24.10.2019 11:15 - 24.10.2019 16:22
Період кваліфікації: 24.10.2019 16:22 - 06.11.2019 08:53
Період завантаження договору: 24.10.2019 16:22 - 13.11.2019 16:22

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴60 957.00 Більченський НВК
  • Лот №2 ₴88 000.00 Миколаївський НВК
  • Лот №3 ₴88 000.00 Березинська ЗОШ
  • Лот №4 ₴105 000.00 Рудниківський НВК
  • Лот №5 ₴32 000.00 Роздільська ЗОШ
  • Лот №6 ₴32 000.00 Раделицький НВК
  • Лот №7 ₴135 000.00 Гірський НВК
  • Лот №8 ₴135 000.00 Київецький НВК