-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо Євро-5
Тендер Prozorro UA-2019-10-08-000521-c
Відповідно до норм стандартів та технічних вимог до якісних показників товару, умов Договору
Завершена
65 556.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 327.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 327.78 UAH
Номер:
eb5b3f03e9534aef9e377701d891819b
Внутрішній номер закупівлі:
3867217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-08-000521-c
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_ku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 556.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
327.78 UAH
Період уточнення:
08.10.2019 14:43 - 14.10.2019 14:47
Період прийому пропозицій:
08.10.2019 14:43 - 24.10.2019 14:47
Аукціон:
25.10.2019 13:56 - 25.10.2019 14:17
Період кваліфікації:
25.10.2019 14:17 - 29.10.2019 10:33
Період завантаження договору:
25.10.2019 14:17 - 14.11.2019 14:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата отриманої партії товару відповідно до заявки на протязі 7 банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо Євро-5 (місцевий бюджет)
Кількість
2428 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74621, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, с. Ольгине, провулок Шкільний, 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СИНЄВИР"
Оскарження: 25.10.2019 14:17 - 09.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31507214
-
Контактна особа:
Михайло Ткаченко +380504940547 sinevir0404@ukr.net
-
Адреса:
75040, Україна, Херсонська область, Білозерський район, село Токарівка, ТРАСА РОСТОВ-ОДЕСА-РЕНІ, 597 КМ.
Оскарження: 25.10.2019 14:17 - 09.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
64 342.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 014.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2019 10:33
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" 0959191346 dah31074@gmail.com http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
64 342.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 342.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
8309b9bd1cac4406ab261722165fb0ed
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-08-000521-c-a1
Постачальник:
ТОВ "СИНЄВИР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31507214
-
Контактна особа:
Михайло Ткаченко +380504940547 sinevir0404@ukr.net
-
Адреса:
75040, Україна, Херсонська область, Білозерський район, село Токарівка, ТРАСА РОСТОВ-ОДЕСА-РЕНІ, 597 КМ.
Номер договору:
03-10/244
Сума договору:
64 014.22 UAH з ПДВ
Сума договору:
53 345.18 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
11.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний