-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
технічне обслуговування та ремонт офісної техніки (заправка та відновлення картриджів)
Тендер Prozorro UA-2019-10-08-000704-b
Завершена
5 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3.8% або 200.00 UAH
мін. крок: 3.8% або 200.00 UAH
Номер:
76d6d868a5e44141992a0ca660d7cca6
Внутрішній номер закупівлі:
3865397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-08-000704-b
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" (ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""МИКОЛАЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020614
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 24-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Сосновська +0512769220 mksuspilne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2019 11:16 - 13.10.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2019 11:16 - 23.10.2019 12:00
Аукціон:
24.10.2019 13:29 - 24.10.2019 13:50
Період кваліфікації:
24.10.2019 13:50 - 28.10.2019 13:02
Період завантаження договору:
24.10.2019 13:50 - 13.11.2019 13:50
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
технічне обслуговування та ремонт офісної техніки (заправка та відновлення картриджів) (фінансова підтримка із державного бюджету)
Кількість
1 послуга
Період постачання
04.11.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
54029, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, проспект Центральний, 24-Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Сантарекс
Оскарження: 24.10.2019 13:50 - 08.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30126040
-
Контактна особа:
Іванцова Наталія Дмитріївна +380512477307 natali2806@ua.fm
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Потьомкінська, 131Б
Оскарження: 24.10.2019 13:50 - 08.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
5 290.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 290.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2019 13:02
Документи
19
Скарги
0
ФОП Мироненко Антон Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3328017892
-
Контактна особа:
Мироненко Антон Леонідович +380636436959 mironenko.antonl@gmail.com
-
Адреса:
54056, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Новозаводська 4
Початкова пропозиція
5 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
73de8711a906462ab6fb8145373fa807
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-08-000704-b-b1
Постачальник:
ТОВ Сантарекс
×
-
Код ЄДРПОУ:
30126040
-
Контактна особа:
Іванцова Наталія Дмитріївна +380512477307 natali2806@ua.fm
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Потьомкінська, 131Б
Номер договору:
73
Сума договору:
5 290.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 408.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.11.2019 12:24
Статус:
Підписаний