-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лінолеум 356 м.кв
Тендер Prozorro UA-2019-10-04-001443-c
Торги відмінено
98 776.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 493.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 493.88 UAH
Номер:
be4f85d71501449f9061c79eb09c0dbb
Внутрішній номер закупівлі:
3858576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-04-001443-c
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагарійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колесниченко Ольга Михайлівна +380487716101 izf@onma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
98 776.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
493.88 UAH
Період уточнення:
04.10.2019 16:26 - 11.10.2019 16:30
Період прийому пропозицій:
04.10.2019 16:26 - 21.10.2019 16:30
Аукціон:
з 22.10.2019 15:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування-кошти державного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінолеум 356 м.кв
Кількість
356 метри квадратні
Період постачання
до 01.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
925b638ec758433c911cf70e6ecb560c
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Згідно ч. 1 ст. 31 Закону, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель ( В річному плані до даної закупівлі не відображенно код КЕКВ, по технічним можливостям майданчика внести зміни не можливо)
Дата опублікування:
22.10.2019 12:56
Статус:
Виконано