-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція будівлі ізолятора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат (заміна даху, утеплення фасадів, заміна віконних блоків та дверей) по вул. Шкільна 79, смт. Піщанка, Вінницької області.(Державний бюджет (бюджет розвитку за рахунок залишку освітньої субвенції)).
Тендер Prozorro UA-2019-10-04-000053-c
Торги відмінено
1 854 979.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 274.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 274.00 UAH
Номер:
eebcbbf538f94f019f9209625bb42c1d
Внутрішній номер закупівлі:
3854651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-04-000053-c
Замовник:
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
21723872
-
Адреса:
24700, Україна, Вінницька область, Селище міського типу Піщанка, вул. Шкільна, 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грейц Вікторія Анатоліївна +380434921019 pisch_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 854 979.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 274.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2019 08:59 - 11.10.2019 09:04
Період прийому пропозицій:
04.10.2019 08:59 - 21.10.2019 09:04
Аукціон:
з 22.10.2019 15:33
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює платежі Генпідряднику за виконані обсяги робіт на підставі Акту приймання виконаних робіт та відповідних документів, підписаних уповноваженими представниками сторін, завірених технічним наглядом протягом 7 банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція будівлі ізолятора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат (заміна даху, утеплення фасадів, заміна віконних блоків та дверей) по вул. Шкільна 79, смт. Піщанка, Вінницької області. (Державний бюджет (бюджет розвитку за рахунок залишку освітньої субвенції)).
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
f22682450458429ca0ccea073549575c
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
За результатами проведеного моніторингу було виявлено порушення в закупівлі, а саме не внесено у форму оголошення інформацію про джерело фінансування закукпівлі. У разі неможливолсті усунення порушень, замовник відміняє торги.
Дата опублікування:
11.10.2019 11:11
Статус:
Виконано