-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комп’ютерної техніки (ноутбуки в комплекті із програмним забезпеченням та принтери)
Тендер Prozorro UA-2019-10-02-001430-c
Завершена
55 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5505b94526aa46b0b50552ffc5d893aa
Внутрішній номер закупівлі:
3849043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-02-001430-c
Замовник:
Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141302
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нікітіна Наталія Євгенівна +380432620222 osvita.vrda@gmail.com https://vinrvo.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA або аналог
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.10.2019
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернівецька господарська група"
Оскарження: 02.10.2019 17:17 - 13.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42842608
-
Контактна особа:
Гороль Віра Петрівна 0432000000
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,2
Оскарження: 02.10.2019 17:17 - 13.10.2019 00:00
Ціна пропозиції
55 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.10.2019 17:41
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
025956161c2243c9b5dc7e080dc673c8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-02-001430-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернівецька господарська група"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42842608
-
Контактна особа:
Гороль Віра Петрівна 0432000000
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,2
Номер договору:
1020-3110-20
Сума договору:
55 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
15.10.2019 00:00
Статус:
Підписаний