-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотографічне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 -38650000-6 (Фотографічне обладнання). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету).
Тендер Prozorro UA-2019-10-02-000574-a
Завершена
114 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
9fb6fa35ee6f46239361a5b79eb0893c
Внутрішній номер закупівлі:
3847991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-02-000574-a
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
двічі відмінені тендери через відсутність достатньої кількості учасників (закупівлі №№ UA-2019-08-06-000471-c та UA-2019-08-28-000698-a), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
114 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотографічне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 -38650000-6 (Фотографічне обладнання). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету).
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАПАРАЦЦИ-ПРО"
Оскарження: 02.10.2019 15:56 - 13.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40322673
-
Контактна особа:
Заступник генерального директора Марущенко О.М. +380675189600 pro@paparazzi.in.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська обл., Київ, вул. Пушкінська, будинок 20, Шевченківський р
Оскарження: 02.10.2019 15:56 - 13.10.2019 00:00
Ціна пропозиції
107 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.10.2019 15:58
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
51095d772073497aa557bdac1cfcc6ad
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-02-000574-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАПАРАЦЦИ-ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40322673
-
Контактна особа:
Заступник генерального директора Марущенко О.М. +380675189600 pro@paparazzi.in.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська обл., Київ, вул. Пушкінська, будинок 20, Шевченківський р
Номер договору:
451Т-19
Сума договору:
107 004.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний