-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Персональний комп’ютер, сервер: 2 Лота – Лот 1 - персональний комп’ютер, Лот 2 - сервер
Тендер Prozorro UA-2019-10-01-001378-a
Джерело фінансування: кошти державного бюджету
Завершена
1 222 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 610.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 610.00 UAH
Номер:
ca1c29841d684d7fb029be38e4335b3d
Внутрішній номер закупівлі:
3844456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-01-001378-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198838
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Олександрівна Олещук +380352236032 inbox@te.court.gov.ua https://te.court.gov.ua/tu20/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 222 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2019 18:13 - 07.10.2019 18:18
Період прийому пропозицій:
01.10.2019 18:13 - 17.10.2019 18:18
Аукціон:
18.10.2019 12:28 - 18.10.2019 13:07
Період кваліфікації:
18.10.2019 13:07 - 24.10.2019 13:13
Період завантаження договору:
18.10.2019 13:07 - 07.11.2019 13:07
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴322 000.00 персональний комп’ютер
- Лот №2 ₴900 000.00 сервер