-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво адміністративної будівлі з вхідною групою (в рамках реалізації проекту "Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля") за адресою м.Вінниця, вул. С. Зулінського, 9 (коригування) (І Черга)
Тендер Prozorro UA-2019-09-30-000550-a
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво адміністративної будівлі з вхідною групою (в рамках реалізації проекту "Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля") за адресою м.Вінниця, вул. С. Зулінського, 9 (коригування) (І Черга) - відповідно до тендерної документація
Завершена
13 788 928.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 34 472.32 UAH
мін. крок: 0.2% або 34 472.32 UAH
Номер:
f471cfc753cf4a6781f633d0ef152fb6
Внутрішній номер закупівлі:
3839744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-30-000550-a
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куделя Володимир Вікторович 380677829412 vinoblagrolis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
13 788 928.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
34 472.32 UAH
Період уточнення:
30.09.2019 18:34 - 08.10.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2019 18:34 - 18.10.2019 00:00
Аукціон:
18.10.2019 14:04 - 18.10.2019 14:49
Період кваліфікації:
18.10.2019 14:49 - 25.10.2019 16:07
Період завантаження договору:
22.10.2019 16:29 - 11.11.2019 16:29
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Опис3.2.1. Для перерахуваня Генпідряднику попередньої оплати (авансу), останній надає для погодження Замовнику протягом 15 робочих днів з дати укладення Договору (або додаткової угоди щодо зміни фінансування) згідно п.3.2. рахунок на оплату в якому зазначає необхідну суму попередньої оплати (авансу) у розмірі до 30% (тридцяти відсотків) від розміру фінансування відповідного року, наведеного у п.3.1. Договору, з урахуванням обсягу та строку виконання робіт передбачених календарним графіком виконання робіт поточного року в межах терміну відпрацювання авансу згідно п. 3.2.3. Договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях15 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата робіт (крім суми авансу) здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Генпідрядника, за фактично виконані роботи на умовах відстрочки платежу до 30 (тридцяти) банківських днів з моменту та на підставі підписаних Сторонами актів форми №КБ-2в та довідок форми №КБ-3
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво адміністративної будівлі з вхідною групою (в рамках реалізації проекту "Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля") за адресою м.Вінниця, вул. С. Зулінського, 9 (І Черга) (Джерело фінансування закупівлі - кошти державно, місцевого бюджету та власні кошти)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЖИЛ СІТІ БУД"
Оскарження: 18.10.2019 14:49 - 31.10.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40614486
-
Контактна особа:
Вячеслав Маципура +380974177216 matcberg@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ПЕТРА ДЕХТЯРЕНКА, будинок 35
Оскарження: 18.10.2019 14:49 - 31.10.2019 23:00
Початкова пропозиція
11 577 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 577 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2019 16:16
Документи
45
Скарги
0
ПП "Рослана"
Оскарження: 21.10.2019 16:16 - 01.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31950566
-
Контактна особа:
Драчук Вадим Вікторович +380671752181 pp_roslana@ukr.net
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Айвазовського, 4
Оскарження: 21.10.2019 16:16 - 01.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
12 285 595.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 285 595.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2019 16:29
Документи
66
Скарги
0
ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО"АГРОПРОДСОЮЗ" "
Оскарження: 22.10.2019 16:29 - 04.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31836293
-
Контактна особа:
Наталія Головащенко +380989339580 aghroprodsoiuz@ukr.net
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АЙВАЗОВСЬКОГО, будинок 2
Оскарження: 22.10.2019 16:29 - 04.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
13 400 364.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 331 419.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2019 16:07
Документи
49
Скарги
0
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35200998
-
Контактна особа:
Руслан Анатолійович Цимбалюк +380984440496 aktiv-st@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 4, квартира 34
Початкова пропозиція
13 543 272.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
ПП Техпробуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830330
-
Контактна особа:
Прокопюк Віталій Сергійович +380674337150 provis@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Келецька 130а, кв.120
Початкова пропозиція
13 666 878.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 360 527.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "ВІННИЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32977018
-
Контактна особа:
Олег Ігорович Винарчик +380672088598 ovynarchyk@vbk.com.ua
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Залізнична, буд. 13
Початкова пропозиція
13 783 929.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 665 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
cab02ef53f2d4768a9b1fa59d683e3cd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-30-000550-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО"АГРОПРОДСОЮЗ" "
×
-
Код ЄДРПОУ:
31836293
-
Контактна особа:
Наталія Головащенко +380989339580 aghroprodsoiuz@ukr.net
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АЙВАЗОВСЬКОГО, будинок 2
Номер договору:
12/11
Сума договору:
13 331 419.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 109 515.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.11.2019 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
12.11.2019 16:00
Статус:
Підписаний