• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання (Мережевий комутатор)

Мережевий комутатор, згідно додатку №4 тендерної документації

Торги не відбулися

19 020.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.10 UAH
Номер: d714d75e2bd747739757ff8c81eda58a
Внутрішній номер закупівлі: 3831695
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-27-000007-b   
Замовник: Регіональна філія "Донецька залізниця" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Погребняк Станислав +38(06261)6-26-53 sts.pgrbnk@don.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 95.10 UAH
Період уточнення: 27.09.2019 00:28 - 04.10.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 27.09.2019 00:28 - 14.10.2019 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережевий комутатор
Код ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Початкова пропозиція 15 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 000.00 UAH з ПДВ
Документи 15
Скарги 0