• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

33190000 - 8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Аптечка медична індивідуальна (підрозділ безпеки суддів) (520 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ безпеки суддів) (100 шт.); аптечка медична індивідуальна (підрозділ швидкого реагування) (325 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ швидкого реагування) (30 шт.); аптечка медична постова (405 шт.); аптечка медична мобільна для невідкладної допомоги (25 шт.))

Торги не відбулися

3 212 621.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер: 893ff971067743718172eecb26bd1241
Внутрішній номер закупівлі: 3826359
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-25-002791-b   
Замовник: СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
Контактна особа: Ігор Дубина +380638249394 tender_sso@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 212 621.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 96 000.00 UAH
Період уточнення: 25.09.2019 18:18 - 01.10.2019 15:00
Період прийому пропозицій: 25.09.2019 18:18 - 11.10.2019 15:00
Аукціон: 15.10.2019 15:42 - 15.10.2019 16:09
Період кваліфікації: 15.10.2019 16:09 - 22.10.2019 17:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33190000 - 8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Аптечка медична індивідуальна (підрозділ безпеки суддів) (520 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ безпеки суддів) (100 шт.); аптечка медична індивідуальна (підрозділ швидкого реагування) (325 шт.); аптечка медична автомобільна (підрозділ швидкого реагування) (30 шт.); аптечка медична постова (405 шт.); аптечка медична мобільна для невідкладної допомоги (25 шт.)) (джерело фінансування - бюджетні кошти)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1405 штуки
Період постачання 11.11.2019 - 20.12.2019
Місце постачання 04053, Україна, Київ, Київ, Вознесенський узвіз, 10-Б На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФАРММЕДАЛЬЯНС"

Оскарження: 15.10.2019 16:09 - 27.10.2019 23:00
Початкова пропозиція 2 790 180.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 790 180.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.10.2019 18:36
Документи 19
Скарги 0
ПРАТ "АВ-ФАРМА"

Оскарження: 17.10.2019 18:36 - 31.10.2019 23:00
Початкова пропозиція 3 203 901.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 203 901.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2019 18:04
Документи 13
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "САНІТАС"

Оскарження: 21.10.2019 18:04 - 01.11.2019 23:00
Початкова пропозиція 3 212 621.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 212 621.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2019 17:44
Документи 45
Скарги 0