-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка модуля до програмного забезпечення АС Клієнт-УЗ та АСК ВП УЗ-Є для аналізу появи актово-претензійної роботи, ведення актово-претензійної роботи та врегулювання претензій за незбережені перевезення, за прострочення в доставці вантажів у міжнародному сполученні за угодою СМГС, обробки претензій по перевезеннях за угодою ЦІМ та за накладною ЦІМ/СМГС
Тендер Prozorro UA-2019-09-25-001405-b
Торги не відбулися
7 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 72 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 72 000.00 UAH
Номер:
336d232e09f44a3597507df595a43a67
Внутрішній номер закупівлі:
3823727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-25-001405-b
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мельник Вікторія Олександрівна (044) 465-39-09 v.melnik@lotus.uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
72 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
216 000.00 UAH
Період уточнення:
25.09.2019 14:07 - 15.10.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2019 14:07 - 25.10.2019 20:00
Період прекваліфікації:
з 25.10.2019 20:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка модуля до програмного забезпечення АС Клієнт-УЗ та АСК ВП УЗ-Є для аналізу появи актово-претензійної роботи, ведення актово-претензійної роботи та врегулювання претензій за незбережені перевезення, за прострочення в доставці вантажів у міжнародному сполученні за угодою СМГС, обробки претензій по перевезеннях за угодою ЦІМ та за накладною ЦІМ/СМГС
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020