-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу
Тендер Prozorro UA-2019-09-23-000815-c
м. Київ, Чоколівський б-р, 13
Торги відмінено
880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 3 520.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 3 520.00 UAH
Номер:
ee158a3b919b42bfa1e6f470cdc57bd4
Внутрішній номер закупівлі:
3815028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-23-000815-c
Замовник:
Національний інститут стратегічних досліджень
×
-
Код ЄДРПОУ:
14282798
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Пирогова 7-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федосенко Віталій Валерійович +380442347104 fedosenko@niss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
880 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 520.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2019 16:57 - 29.09.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2019 16:57 - 09.10.2019 00:00
Аукціон:
з 09.10.2019 13:11
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу (державний бюджет)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
c1673269b81d4a6d984b5e46d24fabcf
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
у зв'язку із відсутністю подальшої потреби в вищезазначеній закупівлі у відповідності до ст. 31 Закону «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування:
07.10.2019 14:23
Статус:
Виконано