-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-09-23-001903-b
Торги не відбулися
18 963.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 189.63 UAH
мін. крок: 1% або 189.63 UAH
Номер:
b99c862c396641d19a0aa19b7d2baf98
Внутрішній номер закупівлі:
3814229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-23-001903-b
Замовник:
Волинський ліцей імені Нестора Літописця Кременецької районної Ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590955
-
Адреса:
47078, Україна, Тернопільська область, с. Підлісці, вул. Почаївська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кошіль +380974988601 bulgalterint@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 963.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
189.63 UAH
Період уточнення:
23.09.2019 15:58 - 28.09.2019 16:50
Період прийому пропозицій:
23.09.2019 15:58 - 08.10.2019 16:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютерне обладнання
Кількість
2 штуки
Період постачання
31.10.2019 - 20.11.2019