-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Бензин та паливо дизельне)
Тендер Prozorro UA-2019-09-23-001123-b
Торги відмінено
3 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
Номер:
e61ca8f1301f49b8a6e7d170a7e04188
Внутрішній номер закупівлі:
3812605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-23-001123-b
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство Кам'янської міської ради "Міськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33855098
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця ШИРОКА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Козинець Ольга +380675652263 mvk.kam@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2019 13:26 - 29.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2019 13:26 - 09.10.2019 10:00
Аукціон:
з 10.10.2019 11:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях150 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Бензин та паливо дизельне) (Джерело фінансування - власні кошти)
Кількість
115 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул. Широка, 16
На карті
Інформація про скасування
Номер:
6ca9f2622a3d476892617ea6ac85ded3
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливость усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
25.09.2019 11:06
Статус:
Виконано