-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги провайдерів (Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти).
Тендер Prozorro UA-2019-09-20-000876-c
Торги не відбулися
568 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.8% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.8% або 10 000.00 UAH
Номер:
a874dff56ad44074bc110a0b0be8ce4e
Внутрішній номер закупівлі:
3810080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-20-000876-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
36752460
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, місто Заставна, вулиця Незалежності, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проданюк Микола Володимирович +380993056626 zastavna.osvita@gmail.com http://zvo.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
568 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 040.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2019 21:48 - 27.09.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2019 21:48 - 07.10.2019 00:00
Аукціон:
07.10.2019 13:44 - 07.10.2019 14:05
Період кваліфікації:
07.10.2019 14:05 - 16.10.2019 16:11
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описджерело фінансування- власні кошти і державна субвенція
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
72410000-7-Послуги провайдерів (Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти).
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПАРАЩУК ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 07.10.2019 14:05 - 27.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2979817714
-
Контактна особа:
Олександр Паращук +380677573703 svik.cv.ua@gmail.com
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ РУСЬКА, будинок 223 А, квартира 61
Оскарження: 07.10.2019 14:05 - 27.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
548 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
548 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.10.2019 16:10
Документи
32
Скарги
0
ФОП "БАБУХ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 16.10.2019 16:10 - 27.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2971517917
-
Контактна особа:
Ігор Бабух +380978445991 semenabra@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ДЖАМБУЛА ДЖАБАЄВА, будинок 3, квартира 2
Оскарження: 16.10.2019 16:10 - 27.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
568 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
568 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.10.2019 16:11
Документи
4
Скарги
0