-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську.
Тендер Prozorro UA-2019-09-20-000386-a
Торги не відбулися
4 191 059.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 955.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 955.30 UAH
Номер:
fc6cfba29f3e4ee3b476104a985b5677
Внутрішній номер закупівлі:
3805862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-20-000386-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Супоровський Андрій Валерійович +380380334431 jurist_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 191 059.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 955.30 UAH
Період уточнення:
20.09.2019 10:56 - 27.09.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2019 10:56 - 07.10.2019 15:00
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписРеконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРеконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 на вул. Лесі Українки, 2 в смт. Благодатне м. Нововолинську.
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
45400, Україна, Волинська область, м. Нововолинськ, проспект Дружби, буд. 27
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "МП Сантехмонтаж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30297532
-
Контактна особа:
Коптюк Анатолій Васильович +380334436162 montagnvlc@ukrpost.ua
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул.Кауркова,2Б
Початкова пропозиція
3 971 712.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 971 712.00 UAH з ПДВ
Документи
36
Скарги
0