• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Інтерактивна дошка у комплекті з короткофокусним проектором за кодом ДК 021:2015 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Торги відмінено

675 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 375.00 UAH
Номер: 874a39a1864145299a5f3c9c0e45e642
Внутрішній номер закупівлі: 3803588
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-19-002199-b   
Замовник: Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Маріупольської міської ради Донецької області
Контактна особа: Олена Баранюк +380674160072,+380978839456 mariupol_school_52@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 675 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 375.00 UAH
Період уточнення: 19.09.2019 16:19 - 24.09.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2019 16:19 - 04.10.2019 17:00
Аукціон: з 07.10.2019 12:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна дошка у комплекті з короткофокусним проектором
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 15 штуки
Період постачання 01.11.2019 - 20.12.2019
Місце постачання 87547, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Троїцька,57 На карті

Інформація про скасування

Номер: 5f033c0ebc05445892f775cb8b9ef1ec
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: п.2 ч. 1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівлі" - неможливість усунення порушень законодавства про публічні закупівлі
Дата опублікування: 20.09.2019 15:32
Статус:
Виконано