-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2019-09-18-000372-b
Торги не відбулися
1 050 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 050.00 UAH
Номер:
22bcfbebc44241d8a6cedc694234078d
Внутрішній номер закупівлі:
3794307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-18-000372-b
Замовник:
Головне управління ДФС у Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39393501
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Мороз +380954285418 natali3005@ukr.net http://kr.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 050.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2019 09:57 - 24.09.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2019 09:57 - 04.10.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: державний бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
139 тонни
Період постачання
до 31.10.2019
Місце постачання
25000, Україна, Кіровоградська область, адміністративні райони Кіровоградської області, за адресою підпорядкованих одиниць замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ФАРТОП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35402983
-
Контактна особа:
Сергей Колодеев +380985619665 fartop.mk@gmail.com
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. НАБЕРЕЖНА, будинок 5/7
Початкова пропозиція
808 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
808 900.00 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0