-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних
Тендер Prozorro UA-2019-09-18-000001-c
Торги відмінено
264 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7d92e7223ddf44a79dee88c78db0e48b
Внутрішній номер закупівлі:
3793802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-18-000001-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
36752460
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, місто Заставна, вулиця Незалежності, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проданюк Микола Володимирович +380993056626 zastavna.osvita@gmail.com http://zvo.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно ЗУ 922-VIII Стаття 35. Умови застосування переговорної процедури закупівлі 2. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 4) якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації; Замовником двічі були відмінені відкриті торги в зв̓язку з відсутністю учасників: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-08-31-000024-b https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-08-06-000010-b
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування- власні кошти і державна субвенція
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
77172136123249bab6ddd3a74534fa17
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
В звʹязку з неможливістю зареєструвати договір на закупівлю «Машини для обробки даних» в органах Державного казначейства, через затримку з погодженням в Міністерстві цифрової трансформації, було прийнято рішення відмінити дану переговорну процедуру.
Дата опублікування:
16.10.2019 15:38
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Боднар Сергій Володимирович
Оскарження: 18.09.2019 05:20 - 29.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3350412895
-
Контактна особа:
Боднар Сергій Володимирович +380958988003 serhiy.bodnar@gmail.com
-
Адреса:
59333, Україна, Чернівецька область, Реваківці,, вул. Молодіжна, 41
Оскарження: 18.09.2019 05:20 - 29.09.2019 00:00
Ціна пропозиції
264 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2019 05:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ad092c3359914221b48d089b0e0bceda
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-18-000001-c-a1
Постачальник:
Боднар Сергій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3350412895
-
Контактна особа:
Боднар Сергій Володимирович +380958988003 serhiy.bodnar@gmail.com
-
Адреса:
59333, Україна, Чернівецька область, Реваківці,, вул. Молодіжна, 41
Сума договору:
264 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
264 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації