-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-09-17-000816-c
Торги не відбулися
1 218 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
a5fbb229cd674c8386ddc928a36268a5
Внутрішній номер закупівлі:
3793560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-17-000816-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінський Віктор Володимирович +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 218 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2019 18:23 - 22.09.2019 18:28
Період прийому пропозицій:
17.09.2019 18:23 - 02.10.2019 18:28
Аукціон:
03.10.2019 11:32 - 03.10.2019 11:53
Період кваліфікації:
03.10.2019 11:53 - 07.10.2019 16:30
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴783 000.00 Природний газ для закладів освіти які знаходяться на ліцензованій діяльності оператора ГРМ ПАТ «Вінницягаз»
- Лот №2 ₴435 000.00 Природний газ для закладів освіти які знаходяться на ліцензованій діяльності оператора ГРМ ТОВ «Газовик»