-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-09-17-000822-b
Торги не відбулися
210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 100.00 UAH
Номер:
35d885fd4ebe4339a34961d24f13c302
Внутрішній номер закупівлі:
3790427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-17-000822-b
Замовник:
Відділ культури Березівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229505
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, місто Березівка, вулиця Матросова 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Криштопова Людмила Григорівна +380485620451 krishtopova1972@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 100.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2019 12:43 - 25.09.2019 12:48
Період прийому пропозицій:
17.09.2019 12:43 - 05.10.2019 12:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПриродний
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
29100 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Початкова пропозиція
168 750.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 750.90 UAH з ПДВ
Документи
38
Скарги
0