• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комплект навчального обладнання для кабінету географії

Завершена

323 951.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 239.51 UAH
Номер: 92dfdc5c82784ba3929f8da1ebf650ae
Внутрішній номер закупівлі: 3789159
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-17-000139-c   
Замовник: Відділ освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області
Контактна особа: Шевченко Ірина Олександрівна +380645432472 osvita.krem@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 323 951.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 239.51 UAH
Період уточнення: 17.09.2019 10:26 - 23.09.2019 09:00
Період прийому пропозицій: 17.09.2019 10:26 - 03.10.2019 09:00
Аукціон: 04.10.2019 14:42 - 04.10.2019 15:03
Період кваліфікації: 04.10.2019 15:03 - 08.10.2019 15:23
Період завантаження договору: 04.10.2019 15:03 - 24.10.2019 15:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект навчального обладнання для кабінету географії (Джерело фінансування закупівлі - кошти обласного бюджету)
Код ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах
Кількість 1 комплект
Період постачання до 02.12.2019
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, м.Кремінна, вул.Вереснева, 18 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Семененко Василь Віталійович

Оскарження: 04.10.2019 15:03 - 19.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 323 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
320 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2019 15:23
Документи 26
Скарги 0
ФОП Рудик Віктор Олександрович
Початкова пропозиція 323 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
323 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: f8f4261d41ee49079b7df30e11a6b083
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-17-000139-c-b1
Постачальник: ФОП Семененко Василь Віталійович
Номер договору: 212
Сума договору: 320 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 22.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний
договір №212
pdf
Додаткова угода 1 до договору 212 від 22.10.2019.pdf
p7s
sign.p7s