-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) - Комп’ютерна техніка (Лот 1 – персональні комп’ютери в комплекті; Лот 2 – принтери в комплекті)
Тендер Prozorro UA-2019-09-17-000182-a
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 765.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 765.00 UAH
Номер:
e666279ae99e4a04bd6c9f371d60a3b0
Внутрішній номер закупівлі:
3788513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-17-000182-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006610
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 172
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Вархол +380956712924 mariia0810@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2019 08:56 - 22.09.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2019 08:56 - 02.10.2019 11:00
Аукціон:
03.10.2019 15:00 - 03.10.2019 16:08
Період кваліфікації:
з 03.10.2019 16:08
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
- Лот №1 ₴347 000.00 Персональні комп’ютери в комплекті
- Лот №2 ₴153 000.00 Принтери в комплекті