-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Центрифуга лабораторна рефрижераторна (15115 Центрифуга для банку крові) - 2 од.
Тендер Prozorro UA-2019-09-16-001786-a
Строк поставки: протягом 2019 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Завершена
2 980 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 900.00 UAH
Номер:
c1ab97a3be304ebea30e80029526cae7
Внутрішній номер закупівлі:
3787720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-16-001786-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автоматиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 980 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2019 16:59 - 18.10.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2019 16:59 - 28.10.2019 18:00
Аукціон:
29.10.2019 15:50 - 29.10.2019 16:17
Період кваліфікації:
29.10.2019 16:17 - 11.11.2019 18:06
Період завантаження договору:
05.11.2019 16:01 - 25.11.2019 16:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 980 000.00 Центрифуга лабораторна рефрижераторна (15115 Центрифуга для банку крові) - 2 од.