• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Завершена

6 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 5 000.00 UAH
Номер: 2c08486c6e9d479395eee8569994d9db
Внутрішній номер закупівлі: 3787372
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-16-001522-a   
Замовник: ДП "ПРОЗОРРО"
Контактна особа: Ася Мансурова +380442814296 a.mansurova@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 100 000.00 UAH
Період уточнення: 16.09.2019 16:30 - 07.10.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 16.09.2019 16:30 - 17.10.2019 17:00
Період прекваліфікації: 17.10.2019 17:01 - 03.11.2019 00:00
Аукціон: 04.11.2019 12:07 - 04.11.2019 12:28
Період кваліфікації: 04.11.2019 12:28 - 04.11.2019 16:37
Період завантаження договору: 04.11.2019 12:28 - 24.11.2019 12:28
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розробки програмного забезпечення з метою модернізації та доопрацювання інформаційно-телекомунікаційної системи "PROZORRO" (власні кошти)
Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Кількість 1 послуга
Період постачання 18.11.2019 - 17.10.2020
Місце постачання 01601, Україна, Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська,22 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНДЕВЛАБ"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
28.10.2019 14:45
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "МК-КОНСАЛТИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"

Оскарження: 04.11.2019 12:28 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 5 767 500.00 UAH з ПДВ /
5 290 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.10.2019 13:53
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2019 16:37
Документи 29
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТ.ВААН"
Початкова пропозиція 5 968 200.00 UAH з ПДВ /
5 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.10.2019 13:53
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: c8ed52205e1943b0ae79b78deca4c04b
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-16-001522-a-b1
Постачальник: ТОВ "МК-КОНСАЛТИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Номер договору: 00000266/Г
Сума договору: 5 290 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.11.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 15.11.2019 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір-00000266-Г.pdf
p7s
sign.p7s