-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо Євро 5
Тендер Prozorro UA-2019-09-16-001679-b
Зміни до річного плану (по скретч-картам номіналом 20, 40, 60 л)
Торги не відбулися
65 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 327.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 327.60 UAH
Номер:
5143b1d20fd84593a3989adf72c10539
Внутрішній номер закупівлі:
3786412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-16-001679-b
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_ku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 520.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
327.60 UAH
Період уточнення:
16.09.2019 15:13 - 21.09.2019 15:15
Період прийому пропозицій:
16.09.2019 15:13 - 01.10.2019 15:15
Аукціон:
02.10.2019 14:19 - 02.10.2019 14:40
Період кваліфікації:
02.10.2019 14:40 - 07.10.2019 17:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДизельне паливо Євро 5
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо Євро 5
Кількість
2340 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 02.10.2019 14:40 - 15.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 02.10.2019 14:40 - 15.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
59 740.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 740.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2019 15:16
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 04.10.2019 15:16 - 18.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" 0959191346 dah31074@gmail.com http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 04.10.2019 15:16 - 18.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
62 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
62 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.10.2019 17:02
Документи
43
Скарги
0