-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2019-09-12-000508-b
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
a390960e065b478aa3396b69d5998d38
Внутрішній номер закупівлі:
3773632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-12-000508-b
Замовник:
КУ Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
36789395
-
Адреса:
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, вул. Миру, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мальцева Юлія Володимирівна +380554321065 vlep_edu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
12.09.2019 10:49 - 17.09.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2019 10:49 - 27.09.2019 12:00
Аукціон:
30.09.2019 13:20 - 30.09.2019 14:23
Період кваліфікації:
30.09.2019 14:23 - 03.10.2019 10:42
Період завантаження договору:
30.09.2019 14:23 - 20.10.2019 14:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Кількість
350800 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74500, Україна, Херсонська область, Великолепетиський район, Заклади освіти Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Електро Прайм"
Оскарження: 30.09.2019 14:23 - 14.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42608359
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав 380962286624, 380962286624 electroprime.office@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Лазаренка, будинок 2, офіс 65
Оскарження: 30.09.2019 14:23 - 14.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
799 824.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
770 006.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.10.2019 10:42
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОТЕХРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41200257
-
Контактна особа:
Гофер Ірина Олексіївна +380679870283 i.gofer123@gmail.com
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська обл., місто Львів, Залізничний район ВУЛИЦЯ КАРАДЖИЧА буд. 29Б кв. 116
Початкова пропозиція
833 500.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
772 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ"ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
ТОВ"ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ" +380675453440 energoinpro04@gmail.com http://energoinvestpro.in.kharkov.ua/
-
Адреса:
Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 146, офіс 39
Початкова пропозиція
814 031.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
775 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36530971
-
Контактна особа:
Зеленський Володимир 380999418348, 380665319059 tender@tek.energy
-
Адреса:
04050, Україна, місто Київ, Київ, вул. Глибочицька, буд. 17
Початкова пропозиція
926 112.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
777 985.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Компанієць Олексій 380512776040, 380635352843 voivod1111@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
799 824.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 090.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
817 364.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
806 839.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Веретейніков Олексій 380991996619, 380991996619 sgroup-ltd@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Космічна 21
Початкова пропозиція
841 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
806 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЄК ТЕХНОЛОДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30510656
-
Контактна особа:
Тетяна Єграшина +380675753945 tender.vekteh@gmail.com
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, Ващенківський в'їзд, 16А
Початкова пропозиція
921 902.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
828 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Алексей Червов +380504285556 kondratova82_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, місто Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
839 815.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
828 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
69af8a18d2db4895825be0d1489d6369
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-12-000508-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Електро Прайм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42608359
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав 380962286624, 380962286624 electroprime.office@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Лазаренка, будинок 2, офіс 65
Номер договору:
325
Сума договору:
770 006.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
641 671.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
22.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний