-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для дитячого садка ДК 39161000-8
Тендер Prozorro UA-2019-09-12-000373-b
Завершена
44 372.00
UAH з ПДВ
Номер:
d04a4841262f4a96a96f9e97623c4ac5
Внутрішній номер закупівлі:
3773342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-12-000373-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23068809
-
Адреса:
51500, Україна, Дніпропетровська область, ТЕРНОВКА, вулиця Сергія Маркова, 7,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Митрофанова +380563671048 zakupivli_ternosvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39161000-8 Меблі для дитячого садкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
процедура відкритих торгів на закупівлю "Меблі для дитячого садка ДК 39161000-8" двічі були відмінені (UA-2019-08-27-001903-a; UA-2019-08-09-001250-a) через відсутність достатньої кількості учасників, відповідно п.п.4 п.2 ст. 35 ЗУ «Про публічні закупівлі», застосовується переговорна процедура
Очікувана вартість:
44 372.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Меблі для дитячого садка ДК 39161000-8
Кількість
119 штуки
Період постачання
20.09.2019 - 15.10.2019
Місце постачання
51502, Україна, Дніпропетровська область, Тернівка, заклади дошкільної освіти
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОВС ПЛЮС"
Оскарження: 12.09.2019 10:24 - 04.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30988274
-
Контактна особа:
Іванов А.П. +380577328036
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, місто Харків, Київський район ВУЛИЦЯ ВОЛОГОДСЬКА будинок 40 Б
Оскарження: 12.09.2019 10:24 - 04.10.2019 00:00
Ціна пропозиції
44 178.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2019 14:21
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
2dac6dd054ad4da4a7ea5f1ee30dcc7f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-12-000373-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОВС ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30988274
-
Контактна особа:
Іванов А.П. +380577328036
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, місто Харків, Київський район ВУЛИЦЯ ВОЛОГОДСЬКА будинок 40 Б
Номер договору:
402
Сума договору:
44 178.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
04.10.2019 10:00
Статус:
Підписаний