-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ПРИРОДНИЙ ГАЗ ЗА КОДОМ ДК 021:15: 09123000-7 — ПРИРОДНИЙ ГАЗ; ДК 016:2010: 06.20.1 — ГАЗ ПРИРОДНИЙ, СКРАПЛЕНИЙ АБО В ГАЗОПОДІБНОМУ СТАНІ (ЗАКУПІВЛЯ НА 2017 РІК)
Тендер Prozorro UA-2016-12-07-000338-c
закупівля на 2017 рік
Торги відмінено
1 359 458.64
UAH з ПДВ
Номер:
0083c1afd2fa44508538833c04e9aaf6
Внутрішній номер закупівлі:
377311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-07-000338-c
Замовник:
Державний навчальний заклад «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549411
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, Суми, провулок Баумана, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журбенко Анна Дмитрівна +380542611754 anna131285@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі,його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 359 458.64 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
844d474a046f45e68ff01c3acea82aa8
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Проблеми з технічною базою даних 07.12.2016 року. У зв'язку з цим як наслідок - невідповідність термінам
Дата опублікування:
08.12.2016 09:33
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 110 381.84 Природний газ за кодом ДК 021:15: 09123000-7 — Природний газ; ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані для потреб непобутових споживачів (опалення навчального корпусу) на 2017 рік
- Лот №2 ₴249 076.80 Природний газ за кодом ДК 021:15: 09123000-7 — Природний газ; ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані для виробництва тепловоъ енергыъ для надання послуг опалення населенню (гуртожиток №1, гуртожиток №2) на 2017 рік