-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Прилади для випробування взуття професійної призначеності ДК 016 – 2010 –код 26.51.5 Прилади для контролювання інших фізичних характеристик (ДК 021:2015 – 31682210-5 Вимірювальне та контрольне обладнання) – 13 лотів
Тендер Prozorro UA-2016-11-22-000398-b
Торги не відбулися
2 709 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 640.00 UAH
мін. крок: 0% або 640.00 UAH
Номер:
09830a376e534f3190185cc31e5bbd3d
Внутрішній номер закупівлі:
377138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-22-000398-b
Замовник:
ДП "Черкасистандартметрологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568360
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Гоголя, буд.278
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швецов Володимир Васильович +380472458157 s17@st.ck.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31682210-5 Вимірювальне та контрольне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 709 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2016 12:57 - 28.11.2016 09:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2016 12:57 - 08.12.2016 09:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴274 000.00 Прилад для визначення стійкості до згинання проколостійких вставок типу МТ-258 або еквівалент
- Лот №2 ₴190 000.00 Устаткування для визначення поглинання удару захистом щиколотки типу МТ-822 або еквівалент
- Лот №3 ₴240 000.00 Устаткування для визначення стійкості верхньої частини взуття до деформації типу МТ-824 або еквівалент
- Лот №4 ₴230 000.00 Устаткування для визначення паропроникності типу МТ-173 або еквівалент
- Лот №5 ₴64 000.00 Устаткування для визначення ступеня поглинання водяної пари типу МТ-168 або еквівалент
- Лот №6 ₴270 000.00 Прилад для багаторазового згинання типу МТ-097 або еквівалент
- Лот №7 ₴260 000.00 Устаткування для визначення водопроникності та водопоглинальності для верхньої частини взуття (імітування умов під час носіння) типу МТ-392 або еквівалент
- Лот №8 ₴260 000.00 Прилад для визначення стійкості до порізу типу МТ-277 або еквівалент
- Лот №9 ₴210 000.00 Устаткування для визначення водопоглинальності та водної десорбції устілок типу МТ-256 або еквівалент
- Лот №10 ₴180 000.00 Устаткування для визначення опору до стирання основної устілки типу МТ-825 або еквівалент
- Лот №11 ₴185 000.00 Устаткування для визначення гнучкості підошви (жорсткості) типу МТ-093 або еквівалент
- Лот №12 ₴218 000.00 Устаткування для визначення стійкості до згинання підошви взуття (гнучкості) типу МТ-232 або еквівалент
- Лот №13 ₴128 000.00 Прилад для визначення стійкості до контакту з гарячою поверхнею типу МТ-282 або еквівалент