-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (монітор, системний блок, багатофункціональний пристрій)
Тендер Prozorro UA-2019-09-11-001302-b
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
Номер:
eaba282e171b4d8e9d160096a5913e73
Внутрішній номер закупівлі:
3769356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-11-001302-b
Замовник:
Державне підприємство "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32114325
-
Адреса:
04119, Україна, Київ, м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 15, кім. 406
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даньчак Наталія +380672383355 aair2018@gmail.com https://www.agro-id.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 700.00 UAH
Період уточнення:
11.09.2019 12:49 - 16.09.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2019 12:49 - 26.09.2019 14:00
Аукціон:
27.09.2019 12:20 - 27.09.2019 12:53
Період кваліфікації:
27.09.2019 12:53 - 04.10.2019 16:00
Період завантаження договору:
04.10.2019 15:27 - 24.10.2019 15:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості Товару здійснюється на умовах 100 % оплати протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати поставки Товару на підставі отриманого рахунку-фактури /рахунку/ Продавця, шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Продавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
монітор, системний блок, багатофункціональний пристрій (власні кошти)
Кількість
43 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦИФРО ТРЕЙД"
Оскарження: 27.09.2019 12:53 - 13.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38791851
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦИФРО ТРЕЙД" +380509365650 POHAICHUK.NIMPHA@GMAIL.COM http://nimpha.ua
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька обл., Чернівці, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Оскарження: 27.09.2019 12:53 - 13.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
416 075.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
416 075.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.10.2019 12:49
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТАЮР"
Оскарження: 02.10.2019 12:49 - 15.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37210479
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТАЮР" 067-218-20-06 ts@allta.com.ua http://www.allta.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03037, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО, будинок 56/21, офіс 8.4
Оскарження: 02.10.2019 12:49 - 15.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
468 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
468 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2019 15:27
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС"
Оскарження: 04.10.2019 15:27 - 15.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37100998
-
Контактна особа:
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС" +380442391533 yaroslav_st@olmax.kiev.ua http://www.olmax.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01011, г. Киев, ул. Рыбальская 2, оф 106
Оскарження: 04.10.2019 15:27 - 15.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
532 047.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
529 347.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2019 16:00
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 044-468-50-06 SLIVA@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Украина, Київська обл., Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Початкова пропозиція
535 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
532 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
9beef3cfa954445f934cb20cda181d1d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-11-001302-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37100998
-
Контактна особа:
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС" +380442391533 yaroslav_st@olmax.kiev.ua http://www.olmax.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01011, г. Киев, ул. Рыбальская 2, оф 106
Номер договору:
16/10/2019-К
Сума договору:
529 347.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
441 122.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.10.2019 12:01
Статус:
Виконаний