-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект навчального обладнання для кабінету біології
Тендер Prozorro UA-2019-09-11-000690-b
Завершена
340 828.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 408.28 UAH
мін. крок: 1% або 3 408.28 UAH
Номер:
ec65f204a48948e394279d6e0e30e617
Внутрішній номер закупівлі:
3768385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-11-000690-b
Замовник:
Відділ освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142023
-
Адреса:
92900, Україна, Луганська область, місто Кремінна, вулиця Банкова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Ірина Олександрівна +380645432472 osvita.krem@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
340 828.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 408.28 UAH
Період уточнення:
11.09.2019 10:53 - 17.09.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2019 10:53 - 27.09.2019 09:00
Аукціон:
30.09.2019 13:34 - 30.09.2019 13:56
Період кваліфікації:
30.09.2019 13:56 - 07.10.2019 15:06
Період завантаження договору:
30.09.2019 13:56 - 20.10.2019 13:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі - кошти обласного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект навчального обладнання для кабінету біології
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 22.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Семененко Василь Віталійович
Оскарження: 30.09.2019 13:56 - 18.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014216196
-
Контактна особа:
Семененко Василь Віталійович +380679939446 semenenko82@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 7
Оскарження: 30.09.2019 13:56 - 18.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
339 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2019 15:06
Документи
26
Скарги
0
ФОП Рудик Віктор Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082622257
-
Контактна особа:
Рудик Віктор Олександрович +380953708975 rudik.victor@gmail.com
-
Адреса:
02055, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Григоренко, 7-в, кв. 17
Початкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
c301cac5288c46dd87397b4f4725e6a2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-11-000690-b-b1
Постачальник:
ФОП Семененко Василь Віталійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3014216196
-
Контактна особа:
Семененко Василь Віталійович +380679939446 semenenko82@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 7
Номер договору:
211
Сума договору:
339 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
22.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний