-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Металопластикові вікна
Тендер Prozorro UA-2019-09-06-000834-b
Торги не відбулися
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
bdf73e3a4f884ab88083495122c89926
Внутрішній номер закупівлі:
3753641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-06-000834-b
Замовник:
Державний професійно - технічний навчальний заклад "Дніпровський професійний залізничний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536107
-
Адреса:
49024, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пров. Універсальний, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сергіївна Михайленко +380993132953 mikhaylenko2501@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 200.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2019 11:40 - 13.09.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2019 11:40 - 23.09.2019 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вікно металопластикове, глухе (поділ скла на три частини по довжині).
Кількість
16 штуки
Період постачання
30.09.2019 - 20.12.2019
Вікно металопластикове, поворотно-відкидне (поділ скла на три частини по довжині, середня частина поворотно-відкидна).
Кількість
8 штуки
Період постачання
30.09.2019 - 20.12.2019
Вікно металопластикове, поворотно-відкидне (скло суцільне)
Кількість
4 штуки
Період постачання
30.09.2019 - 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗАМОЛИТВА ІГОР ДМИТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2844503471
-
Контактна особа:
Игорь Дмитриевич +380509307714 zamolitva1111777@ukr.net
-
Адреса:
85483, Україна, Донецька область, м. Новогродівка, вул. Леніна, 56, кв. 40
Початкова пропозиція
239 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 000.00 UAH з ПДВ
Документи
74
Скарги
0