-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів.
Тендер Prozorro UA-2019-09-05-000237-a
Місце надання послуг : згідно Додатку № 1 тендерної документації .
Завершена
1 710 749.99
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 704.17 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 704.17 UAH
Номер:
fa9d1bfba2964100bd6fd09bd6a1c057
Внутрішній номер закупівлі:
3748091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-05-000237-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Герасимова Наталя Юріївна (048)727-36-75 ntvk2@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 710 749.99 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2019 10:45 - 13.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2019 10:45 - 23.09.2019 10:00
Аукціон:
24.09.2019 14:54 - 24.09.2019 16:00
Період кваліфікації:
24.09.2019 16:00 - 27.09.2019 13:37
Період завантаження договору:
24.09.2019 16:00 - 14.10.2019 16:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴340 833.33 Лот №1 - Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по господарській службі філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця"
- Лот №2 ₴868 333.33 Лот №2 - Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по Одеському, Миколаївському, Херсонському та Вінницькому регіонам регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця"
- Лот №3 ₴501 583.33 Лот №3 - Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів по Кропивницькому, Дніпровському та Черкаському регіонам регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця"