-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-09-03-001310-b
Торги не відбулися
139 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 699.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 699.00 UAH
Номер:
bacc15c0a015496a926deb0f411665d2
Внутрішній номер закупівлі:
3739658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-03-001310-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬК0ГО будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
139 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
699.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2019 14:36 - 08.09.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2019 14:36 - 18.09.2019 16:00
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- Описдо 25 числа поточного місяця Споживач сплачує Постачальнику 30% від планової вартості електричної енергії
- Розмір30%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
інша подія - 70%
- Подіяінша подія
- Описостаточний розрахунок визначається із фактичної повної вартості придбаної електричної енергії в розрахунковому періоді з урахуванням планового платежу та здійснюється до 25 числа місяця, наступного за розрахунковим
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
60000 Кіловат-година
Період постачання
01.10.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець, 1, вул. Кравчука
На карті