-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кам’яне вугілля ДГ (30-100) – 7,34 т АМ (13-25) – 58,36 т
Тендер Prozorro UA-2019-09-02-000962-a
Торги відмінено
407 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 037.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 037.00 UAH
Номер:
1ee320e1536948f3bbc3f2bf77f2c94e
Внутрішній номер закупівлі:
3734983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-02-000962-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД Арцизької РР Одеської обл".
×
-
Код ЄДРПОУ:
38661186
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, м. Арциз, вул. Добровольського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Канарьова +380982663430 ar-cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
407 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 037.00 UAH
Період уточнення:
02.09.2019 14:29 - 08.09.2019 10:16
Період прийому пропозицій:
02.09.2019 14:29 - 18.09.2019 10:16
Аукціон:
з 19.09.2019 11:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам’яне вугілля
ДГ (30-100) – 7,34 т
АМ (13-25) – 58,36 т (кошти місцевого бюджету)
Кількість
65 тонни
Період постачання
30.09.2019 - 15.10.2019
Інформація про скасування
Номер:
00e714a64591474191a9174f1c75d184
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Торги відмінено у зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
04.09.2019 16:09
Статус:
Виконано