• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин А-92 (талони) (джерело фінансування - кошти спеціального фонду державного бюджету)

Торги не відбулися

55 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 278.00 UAH
Номер: a796e7fd03f9404eb88e6617fda4ae00
Внутрішній номер закупівлі: 3733189
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-02-000007-b   
Замовник: 19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
Контактна особа: Яроцька Інна Леонидівна 380627728588 dobropolie.dsns@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 55 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 278.00 UAH
Період уточнення: 02.09.2019 08:26 - 08.09.2019 13:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2019 08:26 - 18.09.2019 13:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2000 літр
Період постачання 02.10.2019 - 20.12.2019
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А На карті